https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/policiste-stihaji-muze-z-prahy-za-tyrani-psa
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Policisté stíhají muže z Prahy za týrání psa

28.12.2020 11:51 | PRAHA (ČTK)
Ilustrační obrázek
Ilustrační obrázek
Licence | Všechna práva vyhrazena. Další šíření je možné jen se souhlasem autora
Pražští kriminalisté stíhají dvaadvacetiletého muže kvůli podezření z týrání psa, za což mu hrozí až dvouletý trest vězení. Na webu to oznámila policejní mluvčí Violeta Siřišťová. Minulou neděli po půlnoci zadrželi policisté muže ve Kbelích poté, co ho svědek natočil při surovém zacházení se štěnětem.
 

"Konkrétně měl podezřelý do psa několikrát kopnout a následně s ním surově praštit. Celý incident natočil svědek, který vše oznámil na linku 158," uvedla Siřišťová. Policisté poté převezli podezřelého na služebnu a případ konzultovali s veterináři, kteří posléze psa odebrali majiteli. Policisté oznámili, že s mužem zahájili trestní stíhání pro podezření z týrání zvířete.


reklama

 
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist