https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/roudnicka-policie-resi-neobvyklou-kradez-odcizeni-plasicu-zvere
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Roudnická policie řeší neobvyklou krádež - odcizení plašičů zvěře

18.2.2021 17:00 | ROUDNICE N. L. (ČTK)
Policie v Roudnici nad Labem na Litoměřicku se zabývá neobvyklou krádeží, zloděj odcizil plašiče zvěře. Za dva měsíce si z plastových patníků u silnice vzal 50 kusů zařízení, které zabraňuje srážce aut s volně žijící zvěří, uvedla regionální mluvčí policie Veronika Hyšplerová.
 

"Způsobená škoda na odcizení je vyčíslena na 90 000 korun, ale ta následná škoda, která může být díky této krádeži způsobena, je nevyčíslitelná," dodala mluvčí.


reklama

 
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Všechny komentáře (2)
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Karel Zvářal

Karel Zvářal

18.2.2021 17:12
Kdo jen to mohl být?
Odpovědět

Jirka Černý

18.2.2021 18:08 Reaguje na Karel Zvářal
Tipoval bych to na zloděje :-))
Odpovědět
reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist