https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/sumavsky-narodni-park-vypisuje-minitendry-na-prace-v-lesich
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Šumavský národní park vypisuje výběrové řízen na práce v lesích

27.2.2023 16:17 | VIMPERK (ČTK)
Smrkové klády
Smrkové klády
Licence | Všechna práva vyhrazena. Další šíření je možné jen se souhlasem autora
Šumavský národní park vypisuje výběrové řízen na práce v lesích na letošní a příští rok za 299 milionů korun. Lhůta pro podání nabídek pro zájemce končí 14. března v 8:00, informoval mluvčí parku Jan Dvořák.
 

"Počítáme s pracemi souvisejícími s aktivní péčí o les v zásahových částech národního parku podobně jako v minulých letech. Důraz klademe na zpracování nahodilých těžeb, přestavby lesních porostů a zajištění dodavatelských kapacit na pěstební činnost. Uvítáme všechny dodavatele, kteří nabízejí lesnické činnosti od ručních těžeb až po kompletní mechanizované zpracování. Zejména však potřebujeme zajistit pěstební práce a odkorňování," uvedl náměstek ředitele Správy NP Šumava Jan Kozel.

Zadávací řízení má zajistit práce spojené s péčí o lesy v největším národním parku v ČR a dalších pozemcích, které NP Šumava spravuje. Minitendry se týkají období od podpisu rámcových dohod do konce roku 2024 nebo do vyčerpání předpokládané hodnoty veřejné zakázky. Podobně šumavský národní park postupoval i v předchozích letech.


reklama

 
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Všechny komentáře (1)
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

MU

Michal Ukropec

27.2.2023 22:10
S prosíkem a úplatkem škemrat o práci? Nikdy! Nic nedělat, a buzerovat. To jediné ekologisti umí.
Odpovědět
 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist