https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/v-cr-se-dal-organizuje-pomoc-pro-ukrajinu-mimo-jine-i-pro-zvirata
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

V ČR se dál organizuje pomoc pro Ukrajinu, mimo jiné i pro zvířata

7.3.2022 02:19 | PRAHA (ČTK)
Společnost pro zvířata zahájila sbírku na pomoc zvířatům v ukrajinských útulcích a zoologických zahradách nebo opuštěným domácím mazlíčkům.
Společnost pro zvířata zahájila sbírku na pomoc zvířatům v ukrajinských útulcích a zoologických zahradách nebo opuštěným domácím mazlíčkům.
Foto | Oleg Kr / Flickr
V Česku dál pokračuje organizování humanitární pomoci a sbírek na podporu Ukrajiny. Společnost pro zvířata zahájila sbírku i na pomoc zvířatům v ukrajinských útulcích a zoologických zahradách nebo opuštěným domácím mazlíčkům, které jejich majitelé při útěku nechávají například na ulicích ve Lvovu.
 
Peníze chce společnost použít na nákup krmení, potřeb pro zvířata a veterinárních léků, které doručí na Ukrajinu. Od pondělí budou moct lidé darovat věci pro zvířata rovněž na adrese Melantrichova 15 v Praze 1, a to vždy od pondělí do pátku v čase od 13:00 do 17:00.

Ukrajina čelí od 24. února invazi ruských vojsk. Západ včetně ČR útok odsoudil a vyhlásil proti Rusku přísné sankce.


reklama

 
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce
reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist