https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/v-sadkach-v-sindelove-na-sokolovsku-uhynulo-1500-pstrouzku-duhovych
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

V sádkách v Šindelové na Sokolovsku uhynulo 1500 pstroužků duhových

20.8.2021 12:39 | KARLOVY VARY (ČTK)
Pstruh duhový
Pstruh duhový
Foto | El Frito / Flickr
Přes 1500 malých pstruhů duhových uhynulo ve středu v sádkách v Šindelové na Sokolovsku. Uvedla to Česká televize. Policie zjišťuje, proč ryby uhynuly. Nyní podle ČT čeká na výsledky rozboru odebraných vzorků vody.
 

ČT uvedla, že na leklé kusy přišli rybáři brzy ráno, další tisíce pstroužků se jim tak podařilo zachránit. Sádky v Šindelové prodávají pstruhy pro maloobchod i konečným zákazníkům.


reklama

 
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist