https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/ve-wisconsinu-se-podarilo-zachranit-z-plovouciho-kusu-ledu-27-lidi
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Ve Wisconsinu se podařilo zachránit z plovoucího kusu ledu 27 lidí

10.1.2022 11:01 (ČTK)
Lidé na ledu v té chvíli rybařili. Ilustrační foto
Lidé na ledu v té chvíli rybařili. Ilustrační foto
Licence | Všechna práva vyhrazena. Další šíření je možné jen se souhlasem autora
Ve Wisconsinu se podařilo zachránit 27 lidí z plovoucího kusu ledu, který se uvolnil v zátoce Green Bay. Při incidentu se nikdo nezranil. Informoval o tom úřad šerifa.
 

Kus ledu při záchranné akci uplaval asi tři čtvrtě míle (1,2 km). V době, kdy byli všichni ve zdraví dopraveni na pevnou zem, byl asi míli (1,6 km) od břehu. Podle úřadu lidé strávili na ledové kře asi 90 minut, než se je podařilo zachránit. Mnoho z nich v době incidentu na ledu rybařilo.

Kus ledu mohl odlomit od břehu člun projíždějící zálivem. Jeden ze svědků incidentu řekl, že slyšel hluk, jako by někdo vystřelil z pistole, napsala agentura AP.


reklama

 
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Všechny komentáře (1)
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

DB

Darth Bane

10.1.2022 20:27
Byl mezi nimi Jack Dawson z Chippewa falls???
Odpovědět
 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist