http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/na-stadionu-v-jablonci-unikal-cpavek-mimo-areal-se-nedostal
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Na stadionu v Jablonci unikal čpavek, mimo areál se nedostal

6.8.2016 08:02 | JABLONEC N.N. (ČTK)
Ze strojovny zimního stadionu v Jablonci nad Nisou unikal v pátek večer čpavek. Šlo o malé množství, lidem nebezpečí nehrozilo, řekla ČTK mluvčí jablonecké radnice Markéta Hozová.
 

Čpavek se podle Hozové do okolí nedostal. "Mimo objekt zimního stadionu hodnota čpavku naměřena nebyla. Po uzavření všech ventilů už k žádnému dalšímu úniku nedošlo," řekla ČTK Hozová.

Hasiči a policie na místě zasahovali zhruba od 20:00 do půlnoci. Hasiči na místo povolali i chemickou laboratoř. "Docházelo k průběžnému odvětrávání objektu a kontrolnímu měření. Strážníci městské police okamžitě preventivně informovali občany žijící v bezprostředním sousedství stadionu, aby nevětrali," dodala Hozová.

tisknout poslat
 twitter
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Blíž přírodě
reklama

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist