https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/den-ptactva-3
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Den ptactva

2. dubna 2023 (neděle) 14:00 - 16:00 Praha (Slivenec)
Tábory, výlety a pobytové akce

K mezinárodnímu dni ptactva, připravili Lesy hl. m. Prahy akci s názvem Den Ptactva v Zookoutku Malá Chuchle. Na místě budou připravena čtyři stanoviště s ptačí tématikou. Návštěvníci tak budou mít možnost dozvědět se zajímavé informace ze života nočních královen - sov, neohrožených loveckých dravců nebo jak správně přikrmovat vodní ptactvo v zimním období. Během dne budou mít návštěvníci možnost projít si kvízovou stezku, která bude k vidění při vstupech do zookoutku. Jednotlivé ptačí zástupce budou k vidění ve voliérách zookoutku.

Akce je zdarma.

Místo konání | Zookoutek Malá Chuchle
Pořádá | Lesy hl. m. Prahy, https://www.lesypraha.cz Štěpán Makrlík
e-mail: makrlik@lesy-praha.cz  tel: 777358375  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist