https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/schovej-auta-za-plot-sazeni-popinavek-v-mecislavce
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Schovej auta za plot! Sázení popínavek v Mečislavce

16. června 2021 (středa) 17:00 - 20:00 Praha (Praha 4)
Brigády

Kýžený plot v Mečislavce i díky vaší štědrosti už stojí, teď je potřeba udělat poslední krok: nechat ho zarůst! Během pár let pak auta definitivně zmizí za zelenou stěnou a ze zahrady se stane nefalšovaná oáza.
Popínavky dodáme my, odborný dohled zahradníka zajistíme, ale na samotné sázení opět oceníme vaši pomoc - přece jen nás čeká osázet dobrých 30 metrů.
CO S SEBOU? Rukavice, ideálně nějaký ten rýč/motyku, dobrou náladu a klidně nějaké to občerstvení, ať můžeme akci tradičně pojmout i piknikově. Těšíme se na vás!

Místo konání | Praha - Nusle, Mečislavova, 14000
Pořádá | Probuďme Nusle, https://www.probudmenusle.cz/
Související odkazy: https://www.facebook.com/events/465677797826251/?a(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist