https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/schettler-ted-solomon-gina-generace-v-ohrozeni
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Generace v ohrožení

autor: Schettler, Ted; Solomon, Gina | místo vydání: Praha | vydavatel: Arnika | rok vydání: 2008 | počet stran: 474
Průvodce o toxicitě chemických látek přítomných v našich domovech, obcích a na pracovištích. Je rozdělena do tří částí - úvodu o lidské rozmnožovací soustavě, popisu, kde se vyskytují těžké kovy, organická rozpouštědla, pesticidy a látky poškozující hormonální systém a jak působí na rozmnožování a vývoj plodu. Třetí část se věnuje regulačním nástrojům k omezování nebezpečných látek. Obsahuje i praktické návody, jak zjistit míru rizika v místě, kde žijeme a pracujeme. Přečtěte si recenzi Ekolistu.
autor: Schettler, Ted; Solomon, Gina

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist