https://ekolist.cz/cz/kultura/zpravy-kultura/v-praze-se-uskutecni-prvni-festival-udrzitelneho-zivotniho-stylu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

V Praze se uskuteční první festival udržitelného životního stylu

7.6.2016 00:40 | PRAHA (Ekolist.cz)
Festival se koná v prostorách Radlické kulturní sportovny, bývalém opuštěném skladu nákladového nádraží od 11 do 18 hodin.
Festival se koná v prostorách Radlické kulturní sportovny, bývalém opuštěném skladu nákladového nádraží od 11 do 18 hodin.
Licence | Všechna práva vyhrazena. Další šíření je možné jen se souhlasem autora
Zdroj | greenglasses.cz
Trh, filmové dokumenty, kutilské dílny, diskuzi s odborníky, jídlo i živou hudbu nabídne návštěvníkům první pražský festival udržitelného životního stylu Sustainability Day, který se uskuteční v neděli 12. června 2016 v Radlické kulturní sportovně.
 

„Není to jen pro lidi, kteří se identifikují s ,eko komunitou', ale pro každého, kdo si cení vysokou kvalitu, lokální produkty, dobrý design a chce se naučit a dozvědět něco nového," říkají organizátorky Aneta Hebrová a Jenny Day.

Po roce, kdy na svých stránkách Greenglasses.cz upozorňují na podnikatele, kteří pracují v souladu s principy udržitelného rozvoje, tak se Aneta Hebrová a Jenny Day rozhodly představit tuto komunitu veřejnosti také formou festivalu.

Hlavní myšlenkou je podle nich představit lidem zelené alternativy pro každodenní život, od potravin, módy a kosmetiky po potřeby do domácnosti či dopravu.

Festival se koná v prostorách Radlické kulturní sportovny, bývalém opuštěném skladu nákladového nádraží od 11 do 18 hodin. Vstup na akci je zdarma. Na její organizaci se podílí také společnost Nové Trhy, která stojí za pořádáním Fashion Marketu nebo Local Food Marketu.

Více o projektu a webovém portálu Greenglasses v článku Praha viděná zeleně: Web Greenglasses mapuje pražské podniky šetrné k přírodě.


reklama

Další informace |
Líbil se vám článek? Přispějte si na napsání dalšího.
red
tisknout poslat  twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist