https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/co-pisi-jini/ceske-noviny-argumentacni-stret-provazel-slyseni-k-limitum-tezby-uhli
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

České noviny: Argumentační střet provázel slyšení k limitům těžby uhlí

15.6.2015 | PRAHA | České noviny
Tradiční argumentační střet odpůrců a zastánců prolomení územních limitů těžby hnědého uhlí provázel veřejné slyšení, které se dnes k tomuto tématu konalo v Senátu. Odpůrci z řad ekologických expertů či zástupců obcí opakovali, jaké důsledky bude mít podle nich další těžba na životní prostředí, zdraví obyvatel a rozvoj regionu. Zastánci oponovali potřebou uhlí pro výrobu elektřiny a tepla. Obě strany pak argumentovaly také odhady, jaký bude podle nich mít útlum či pokračování těžby vliv na zaměstnanost. ...zobrazit původní článekvíce
 
Tradiční argumentační střet odpůrců a zastánců prolomení územních limitů těžby hnědého uhlí provázel veřejné slyšení, které se dnes k tomuto tématu konalo v Senátu. Odpůrci z řad ekologických expertů či zástupců obcí opakovali, jaké důsledky bude mít podle nich další těžba na životní prostředí, zdraví obyvatel a rozvoj regionu. Zastánci oponovali potřebou uhlí pro výrobu elektřiny a tepla. Obě strany pak argumentovaly také odhady, jaký bude podle nich mít útlum či pokračování těžby vliv na zaměstnanost.
tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist