https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/co-pisi-jini/denik.cz-brnensky-ekolog-o-oteplovani-z-chudych-statu-lide-utecou.misto-tu-je-zdroj-https-brnensky.denik.cz-zpravy_region-z
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Deník.cz: Brněnský ekolog o oteplování: Z chudých států lidé utečou. Místo tu je

18.11.2019 | BRNO | Deník.cz
Ke snížení emisí na nulu do roku 2050 se zavázaly signatářské státy Pařížské dohody, ke kterým patří i Česká republika. Zabránit katastrofálním dopadům klimatické změny se ale podle brněnského ekologa Jana Hollana musí pokusit každý. „Musíme se omezit a přijmout odpovědnost. Patříme mezi historicky největší znečišťovatele planety,“ tvrdí.
 

reklama

 
Klára Vašíčková

| Deník.cz
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist