https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/co-pisi-jini/firma-bude-recyklovat-vice-televizoru
reklama
reklama
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

MF Dnes: Firma bude recyklovat více televizorů

28.4.2006 | PARDUBICE | MF Dnes
Specializovaná firma z Proseče na Chrudimsku, která recykluje vyřazené obrazovky, chce letos zvýšit výkon. Zatímco loni zde zlikvidovali asi 350 tun tohoto odpadu, letos se očekává až trojnásobek.
 
„Počet zaměstnanců by stoupl o deset osob na 15 lidí,“ řekl jednatel společnosti MKF Tony Karel Sodomka. Recyklací obrazovek se zabývají také Technické služby města Prahy a ostravská společnost OCR. MKF Tony nyní čeká na přidělení množství od společnosti Asekol, která celostátně sbírá odpady. „Pokud nám Asekol dá to, co slíbil, budeme mít kapacitu zaplněnu a nebudeme brát nic jiného,“ uvedl. Firma loni skončila v nepatrném zisku při tržbách přibližně 1,4 milionu korun.
reklama

 

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist