https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/co-pisi-jini/horice-povolily-parkovani-po-obvodu-namesti
reklama
reklama
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Jicinsky.net: Hořice povolily parkování po obvodu náměstí

11.1.2006 | HOŘICE V PODKRKONOŠÍ | Jicinsky.net | jn |
V centru Hořic se může opět parkovat i po obvodu náměstí Jiřího z Poděbrad. Radnice tak vyšla vstříc motoristům i živnostníkům, a to poté, co kvůli novému mariánskému sloupu došlo k snížení kapacity centrálního parkoviště uprostřed náměstí. Zároveň ale přitvrdila v boji proti parkování kamionů ve městě. Více na serveru Jicinsky.net. ...zobrazit původní článekvíce
 

reklama

 

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist