Jicinsky.net: Hořice povolily parkování po obvodu náměstí
11.1.2006 | HOŘICE V PODKRKONOŠÍ | Jicinsky.net | jn |
V centru Hořic se může opět parkovat i po obvodu náměstí Jiřího z Poděbrad. Radnice tak vyšla vstříc motoristům i živnostníkům, a to poté, co kvůli novému mariánskému sloupu došlo k snížení kapacity centrálního parkoviště uprostřed náměstí. Zároveň ale přitvrdila v boji proti parkování kamionů ve městě. Více na serveru Jicinsky.net.
...zobrazit původní článek
reklama
reklama
Online diskuse
Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk




