https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/co-pisi-jini/material-times-drobny-mech-by-mohl-pomahat-s-dekontaminaci-vody-a-pudy
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Material Times: Drobný mech by mohl pomáhat s dekontaminací vody a půdy

15.2.2018 | Svět | Material Times
Vědci z japonského výzkumného centra RIKEN Center for Sustainable Resource Science (CSRS) zjistili, že by se mech mohl stát zelenou alternativou pro dekontaminaci vody a půdy. Jde o zkrutek vláhojevný (Funaria hygrometrica), který absorbuje a také toleruje ohromné množství olova. ...zobrazit původní článekvíce
 
Vědci z japonského výzkumného centra RIKEN Center for Sustainable Resource Science (CSRS) zjistili, že by se mech mohl stát zelenou alternativou pro dekontaminaci vody a půdy. Jde o zkrutek vláhojevný (Funaria hygrometrica), který absorbuje a také toleruje ohromné množství olova.
reklama

 
Stanislav Mihulka

| Material Times
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist