https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/co-pisi-jini/poplatky-za-komunalni-odpad-na-chrudimsku-podrazi
reklama
reklama
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Ižurnál: Poplatky za komunální odpad na Chrudimsku podraží

21.12.2007 | HLINSKO | Ižurnál
Zvýšení chystá většina měst. V Hlinsku tak občané zaplatí za likvidaci odpadu 420 korun, ve Slatiňanech schválilo zastupitelstvo navýšení na 480 korun a Chrudimáci si připlatí o dvacet korun více. Důvody vysvětluje starosta Chrudimi Jan Čechlovský.
 
"Důvod, proč navrhujeme zdražení, je samozřejmě ten, že se zvyšují v zásadě všechny vstupy - skládkovné energie, DPH a tak dále. Částka 470 je tedy jenom mírně vyšší, než byla částka pro rok 2007. Je v tom započítán svoz netříděného odpadu i provozování naše sběrného dvora. S tou částkou 470 pořád patříme mezi ty levnější, protože většina srovnatelných měst využívá té možnosti přiblížit se zákonem dané hranici 500 korun, které my v tuto chvíli se ještě přiblížit nechceme."
reklama

 

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist