https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/co-pisi-jini/rozhovor-hn-nez-budeme-mit-energii-ze-slunce-potrebujeme-tu-z-atomu
reklama
reklama
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Ihned: Rozhovor HN: Než budeme mít energii ze Slunce, potřebujeme tu z atomu

29.1.2004 | PRAHA | Ihned | Pavel Tuček |
Vladimír Lelek z Ústavu jaderného výzkumu v Řeži říká, že svět se neobejde bez jaderné energetiky. Podle něj dokonce i vodík, do kterého se vkládá naděje, že nahradí benzín a naftu, nebude možné vyrobit bez pomoci atomových reaktorů. Na serveru Ihned.cz ...zobrazit původní článekvíce
 

reklama

 
Pavel Tuček

| Ihned

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist