https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/25.rocnik-souteze-mame-radi-prirodu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Hnutí Brontosaurus: 25. ročník soutěže Máme rádi přírodu

7. května 2019 | Hnutí Brontosaurus
Autor: Lucie Nádeníková, tel: 725388972
Hnutí Brontosaurus pořádá 25. ročník výtvarné soutěže. Ukažte, co pro vás příroda znamená a možná právě vy získáte super výhry pro pobyt v přírodě. Posílejte nám své výtvory až do 8. června. Ty nejlepší oceníme a stanou se součástí naší výstavy, která zobrazuje vztah člověka k přírodě.

Hnutí Brontosaurus pořádá 25. ročník výtvarné soutěže. Ukažte, co pro vás příroda znamená a možná právě vy získáte super výhry pro pobyt v přírodě. Posílejte nám své výtvory až do 8. června. Ty nejlepší oceníme a stanou se součástí naší výstavy, která zobrazuje vztah člověka k přírodě. Soutěž Máme rádi přírodu letos slaví 25 let! Zúčastnit se jí mohou všichni od 4 do 26 let, kteří rádi kreslí, fotí, malují, píší... ale hlavně mají rádi přírodu. Ta má navíc i smysl pro humor, a proto můžete soutěžit i v kategorii ekofór (kreslené vtipy a fotografie).

Uzávěrka soutěže je 8.6. 2019 a nejlepší práce pak vyhodnotí naše odborná porota. Výherci se mohou těšit na skvělé ceny přizpůsobené dané kategorii. Pro děti jsme připravili hry, výtvarné potřeby i hračky. Starší účastníci se mohou těšit na pořádné outdoorové vybavení. Odnesou si třeba nový spacák, karimatku a stan na dobrodružné výpravy do přírody.

Koordinátorka soutěže Rózi Jandová přibližuje letošní témata: „Pro jubilejní ročník jsme zvolili dvě témata. Mladší žáci budou ztvárňovat Zázračnou přírodu a od sedmáků výš chceme propagovat myšlenku, že Příroda ještě žije! Víme, že mládeži záleží na tom, co se na Zemi a v přírodě děje. Dokládají to stovky mladých lidí, kteří s námi pomáhají přírodě i památkám na našich dobrovolnicko-zážitkových akcích.“

Veškeré informace o soutěži (kompletní pravidla, adresa pro zasílání příspěvků, výhry...) najdete na stránkách mrp.brontosaurus.cz.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist