Radek Janoušek "> 7. října - Den otevřených dřevostaveb - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/7.rijna-den-otevrenych-drevostaveb
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Ukliďme Česko z.s.: 7. října - Den otevřených dřevostaveb

6. října 2023 | Ukliďme Česko z.s.
Autor: Radek Janoušek, tel: 777 176 675
Tradiční den, kdy si mohou návštěvníci po celé České republice ZDARMA prohlédnout desítky rozestavěných i dokončených dřevostaveb pořádá Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD).

Kdo jiný by měl být Patronem Dne otevřených dřevostaveb, než největší výrobce dřevostaveb v České republice? Správná odpověď je pouze jedna, a proto se hlavním partnerem letošního ročníku stala mezinárodní skupina Progresus Invest Holding v čele s RD Rýmařov, jedničkou portfolia celé skupiny a jedničkou na trhu dřevostaveb a domů na klíč.

Posláním skupiny Progresus je investovat do udržitelných společností a projektů s vyšším smyslem a právě development s maximálním využitím obnovitelných materiálů je tou jedinou a správnou cestou pro budoucí výstavbu. A není nic snazšího, než se o správnosti této cesty osobně přesvědčit na Dni otevřených dřevostaveb. Ten pořádá Asociace dodavatelů montovaných domů, jejíž je RD Rýmařov hrdým členem, a právě tady si mohou návštěvníci prohlédnout jak dokončené, tak i rozestavěné dřevostavby. Světové trendy se pomalu a jistě dostávají i do našich končin a doufejme, že bude čím dál častější developování nejen rodinných domů z obnovitelných materiálů, ale rovněž městská infrastruktura, školy, školky, bytové domy a jednou snad i výškové budovy. Zájem o obnovitelný development narůstá všude v Evropě a RD Rýmařov proto rozšiřuje své působení na západní trhy do Německa, Rakouska, Švýcarska a dalších zemí. Za více než 50letou historii firma postavila přes 26 000 domů a díky bezkonkurenčnímu know-how má otevřené dveře pro další expanzi. A Progresus Invest holding zná její potenciál a má s ní velké plány. Ostatně samotný Progresus spravuje rozmanité portfolio inovativních firem a projektů, ale největší zaměření má právě na udržitelný rezidenční a industriální development. Kdo umí předvídat budoucí vývoj vyhrává a Den otevřených dřevostaveb každému návštěvníkovi ukáže, jak budoucnost vypadá...

Nejen Den otevřených dřevostaveb…

Dalších více než 240 dnů a svátků týkajících-se životního prostředí, včetně podrobnějších informací o nich, najdete v EKOkalendáři spolku Ukliďme Česko. A jako bonus i 365 EKOtipů na každý den... Tištěný EKOkalendář pro rok 2024 pak lze zakoupit na Fan-Shopu spolku Ukliďme Česko.
Radek Janoušek, tel: 777 176 675
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist