https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/alexandr-vondra-vitezstvi-zdraveho-rozumu-na-pude-evropskeho-parlamentu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ODS: Alexandr Vondra: Vítězství zdravého rozumu na půdě Evropského parlamentu

6. července 2022 | ODS
Evropský parlament dnes odmítl námitky k tzv. taxonomii udržitelných financí, posvětil jádro a dočasně i plyn jako udržitelnou investici.

"Dnes jsme byli svědky vítězství zdravého rozumu, na půdě Evropského parlamentu dosud nepříliš často vídaného. Odmítnutí námitky zelených protijaderných aktivistů vítám a doufám, že je projevem širšího trendu, v jehož rámci se bude tento parlament nadále přibližovat realitě. Realitě zemí, které bez jaderné energie a dočasně i plynu nedokážou plnit závazky vyplývající jim z Pařížské dohody. Realitě Evropy, která momentálně čelí vydírání z Ruska, jenž je také důsledkem dlouhých let špatné energetické politiky, ovládané mimo jiné hysterickými protijadernými aktivisty. V neposlední řadě je to velký úspěch českého předsednictví, které navázalo na dobrou práci předsednictví francouzského," řekl europoslanec Alexandr Vondra.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist