https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/autodilny-stante-se-cleny-eko-klubu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Lindström Group: Autodílny: staňte se členy EKO klubu

23. března 2020 | Lindström Group
Autor: Zuzana Martincová, tel: 737 269 794
U spotřebitelů prokazatelně roste zájem o ekologické zboží a služby. Nejnovější průzkumy se shodují, že až polovina Čechů preferuje značky, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Témata udržitelnosti mění svět byznysu, a moderní autoservisy nejsou výjimkou.

Myslete na budoucnost a držte krok s konkurencí i vy díky službě pronájmu průmyslových čistících utěrek, která šetří životní prostředí, vaše peníze a čas.

Firma Lindström vám bude pravidelně dodávat čisté utěrky až na pracoviště, ekologicky je čistit a udržovat. Vy tak nemusíte řešit jejich nákup, údržbu, skladování ani ekologickou likvidaci. Průmyslové utěrky Lindström navíc poskytují oproti běžným utěrkám až 6x vyšší savost a až 88 % z nich je recyklováno.

Firma Lindström založila pro své klienty EKO klub. Díky členství získáte osvědčení „EKO provozovna“, které vám přitáhne nové zákazníky, a řadu dalších výhod. Jestli váháte, zda je služba pro vás vhodná, .

Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist