https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/avizo-tiskova-konference-greenpeace-iure-a-senatoru-podpisova-akce-za-transparentni-vyjednavani-transatlanticke-umluvy-ttip
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Iuridicum Remedium, z. s.: AVÍZO: Tisková konference Greenpeace, IuRe a senátorů- podpisová akce za transparentní vyjednávání Transatlantické úmluvy (TTIP)

5. dubna 2016 | Iuridicum Remedium, z. s.
Autor: Helena Svatošová, tel: 776890170
Kdy: pondělí 11. dubna od 13:00
Kde: Kampus Café (někdejší Krásné ztráty), Náprstkova 10, Praha 1

Hosté: na akci vystoupí senátoři Václav Láska a Libor Michálek, kteří chtějí prosadit, aby vyjednávání TTIP bylo transparentní a aby národní zákonodárné sbory nebyly obejity.

Dobrý den,
dovolujeme si Vás pozvat na tiskovou konferenci spojenou s odevzdáním petice za transparentnost vyjednávání TTIP - obchodní úmluvy století mezi USA a Evropskou unií, kterou podepsalo několik tisíc občanů.

Vyjednávání smlouvy je velmi kontroverzní, mj. nepřiměřeně otevřené lobbistům velkého průmyslu. Na tiskové konferenci seznámíme mj. s odhalenými případy nekalého lobbyingu a riziky obejití národních parlamentů při schvalování TTIP. Zastavení vyjednávání požadovalo již dříve v celoevropské petici 3,3 milionu lidí.

V průběhu tiskové konference bude balík s podpisovými archy Výzvy za transparentnost vyjednávání TTIP expedován, akci lze nafotit jako atraktivní ilustraci k události a tématu.

Prosím potvrďte nám svou účast, pokud možno do pátku.
Děkujeme.

Kontakty:
Lukáš Hrábek, Greenpeace, tel. 603 443 140, e-mail: lukas.hrabek@greenpeace. org
Helena Svatošová, Iuridicum Remedium, tel. 776 890 170, e-mail: svatosova@iure.org


Helena Svatošová, tel: 776890170 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist