Jan Mikulička "> Benefiční sbírka Dejme věcem druhou šanci podpoří charitu a nábytkovou banku - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/beneficni-sbirka-dejme-vecem-druhou-sanci-podpori-charitu-a-nabytkovou-banku
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Liberecký kraj: Benefiční sbírka Dejme věcem druhou šanci podpoří charitu a nábytkovou banku

8. dubna 2022 | Liberecký kraj
Autor: Jan Mikulička, tel: 485 226 324
Sto deset pytlů, tašek a krabic plných oblečení, obuvi, hraček a mnoha dalších věcí. Takový je výsledek tradiční dobročinné sbírky s názvem Dejme věcem druhou šanci, kterou mezi svými zaměstnanci pořádá odbor sociálních věcí Krajského úřadu Libereckého kraje. Letos jde již o osmý ročník.

„Být solidární se slabšími je důležité, obzvlášť v dnešní složité době, kdy pár set kilometrů od našich hranic zuří válka. Právě teď bychom se měli sjednotit a pomoci těm, kteří to potřebují. Velice si vážím toho, že zaměstnancům krajského úřadu není osud lidí v nouzi lhostejný,“ prohlásil Petr Tulpa, náměstek hejtmana pro resort sociálních věcí.

Výtěžek ze sbírky putuje ve prospěch Nábytkové banky Libereckého kraje a Charity Česká Lípa. „Rádi bychom všem moc poděkovali. Je milé odvážet dodávku naplněnou až po strop věcmi, pro které už třeba někdo nemá využití, jinému člověku se však mohou ještě hodit,“ prohlásil mediální koordinátor Charity Česká Lípa Jiří Gottlieber.
Jan Mikulička, tel: 485 226 324
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist