https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/bila-kniha-o-doprave-komise-dne-27-listopadu-usporada-celodenni-debatu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Evropská komise, český text ICEU: Bílá kniha o dopravě: Komise dne 27. listopadu uspořádá celodenní debatu

Bílá kniha Evropské komise, přijatá dne 12. září pod názvem Evropská dopravní politika do roku 2010, bilancuje stávající situaci a navrhuje strategie k zachování konkurenceschopného a trvale udržitelného dopravního systému.

V Evropě tato kniha vyvolala širokou diskusi. V rámci této diskuse uspořádá dne 27. listopadu 2001 v Bruselu Generální ředitelství pro energetiku a dopravu pod záštitou místopředsedkyně EK pro dopravu a energetiku Loyola de Palacio a místopředsedkyně belgické vlády Isabelle Durant, která též působí jako úřadující předsedkyně Rady pro dopravu, setkání na vysoké úrovni s hlavními zainteresovanými subjekty z odvětví dopravy.
<p>
Akce má na programu diskusi o hlavních politických, legislativních a oborových rozhodnutích, jež by měla být přijata v nadcházejících letech. Organizována bude v podobě čtyř kulatých stolů zaměřených na klíčové otázky ovlivňující Evropskou dopravní politiku do roku 2010.
<p>
[Podkladový text <A href="http://europa.eu.int/rapid/start/cgi/guesten.ksh?p_action.gettxt=gt&amp;doc=IP/01/1605|0|RAPID&amp;lg=EN">IP/01/1605</A>]
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce
 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist