Lucie Macháčková "> Blíží se další farmářský trh - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/blizi-se-dalsi-farmarsky-trh
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Město Kopřivnice: Blíží se další farmářský trh

18. září 2023 | Město Kopřivnice
Autor: Lucie Macháčková, tel: 556 879 439, 733 145 668
V pátek 22. září od 9 do 16 hodin se v sadu E. Beneše uskuteční třetí Farmářský trh letošního roku. Kromě tradičního sortimentu čerstvých surovin a potravin se mohou příchozí těšit i na doprovodný program – tentokrát v podobě zajímavých informací z oblasti městské mobility a udržitelné dopravy.

„Farmářský trh se bude konat v termínu kampaně Evropský týden mobility, a protože společným jmenovatelem obou těchto akcí je podpora zdravého životního stylu, rozhodli jsme se je spojit. Po celou dobu trhu budeme kolemjdoucím k dispozici ve stanu udržitelné městské mobility, kde si lidé budou moci například prohlédnout plány rozvoje místních cyklotras a cyklostezek, vyplnit anketu ohledně zavedení městské hromadné dopravy nebo se seznámit s tematickými osvětovými kampaněmi, do nichž se Kopřivnice zapojuje. Pro účastníky zářijové výzvy Do práce na kole budeme mít ve stanu připraveny pěkné odměny „na vlastní kůži“. Více zatím neprozradím a těším se na viděnou již tento pátek,“ uvedla koordinátorka projektu Zdravé město Kopřivnice Ivana Holubová.

V ostatních stáncích budou mít lidé opět možnost nakoupit čerstvé ovoce, zeleninu, chléb, koláče a další pečivo, uzeniny, mléčné výrobky, sýrové speciality, včelí produkty, koření, čaje, vína, okrasné i užitkové rostliny a mnoho dalšího. Čtvrtý, a tedy poslední, Farmářský trh v tomto roce je naplánován na pátek 13. října.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist