https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/brno-hosti-o-vikendu-mistrovstvi-sveta-ve-skocich-do-plastu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Ukliďme Česko z.s.: Brno hostí o víkendu mistrovství světa ve skocích do plastu

19. září 2019 | Ukliďme Česko z.s.
Autor: Radek Janoušek, tel: 777 176 675
O následujícím víkendu (v sobotu 21. září) proběhne hlavní podzimní termín dobrovolnických úklidových akcí, tentokrát opět u příležitosti celosvětové akce World Cleanup Day. Půjde o symbolické zakončení rekordní úklidové sezóny, při které se letos do úklidu Česka zapojilo přes 150 000 dobrovolníků.

O následujícím víkendu (v sobotu 21. září) proběhne hlavní podzimní termín dobrovolnických úklidových akcí, tentokrát opět u příležitosti celosvětové akce World Cleanup Day. Půjde o symbolické zakončení rekordní úklidové sezóny, při které se letos do úklidu Česka zapojilo přes 150 000 dobrovolníků. Na spoustě míst připravili organizátoři úklidových akcí jako poděkování dobrovolníkům také doprovodný program. Největší z těchto akcí se bude konat v Brně v rámci Noci otevřených dveří v zařízení pro energetické využívání odpadů společnosti SAKO Brno a.s. Kromě exkurzí do provozu spalovny se návštěvníci mohou těšit na desítku recyklačních infostánků, či světelnou show. Pomyslnou třešničkou na dortu pak bude obhajoba mistrovského titulu ve skocích do plastu v podání profesionálů z Kaskadéři s.r.o.

„Celá akce bude probíhat v sobotu od 14 do 24 hodin, kaskadérské vystoupení pak od 18:30 v bazénu naplněném PETlahveni. Zde si návštěvníci v průběhu odpoledne i večera mohou vyzkoušet plavání či pádlování v plastu, pro mladší návštěvníky máme připraveno lovení pokladů. Přijďte vyzkoušet netradiční disciplíny, podpořit našeho obhájce mistrovskéh titulu Petra Vyskočila a užít si spoustu legrace“, zve za organizátory Miroslav Kubásek ze spolku Ukliďme Česko.

Více informací na https://www.sako.cz/pro-brnaky/cz/1167/noc-otevrenych-dveri-v-saku/
a https://www.facebook.com/events/741319782994348/
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist