https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/cesi-jedou-do-welsu-celodenni-vylet-za-490-kc
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Energy Centre České Budějovice: Češi jedou do Welsu na Veletrh úspor energie ! Celodenní výlet za 490 Kč

29. ledna 2018 | Energy Centre České Budějovice
Autor: Mgr. Ivana Hlinková, tel: 777 030 313
V pátek 2. a v sobotu 3. března pořádá Energy Centre České Budějovice jednodenní autobusové zájezdy do hornorakouského Welsu (nejen) na Veletrh úspor energie (Energieparmesse) 2018.

Největší rakouský veletrh stavebnictví a vytápění Energiesparmesse je velkým lákadlem. Čeká zde bohatá přehlídka stavebních materiálů, izolací, nízkoenergetických a pasivních domů, kotlů, tepelných čerpadel, fotovoltaiky i solární termiky. Ženy nadchnou moderní kuchyně a koupelny, muži si nenechají ujít nejnovější elektromobily. Wels je navíc malebné historické město, kde si po prohlídce veletrhu můžete zajít na dobrý oběd (centrum města je od veletržního areálu 5 minut pěšky), navštívit místní ZOO nebo rozhlednu.
Přihlášku a bližší informace naleznete na www.eccb.cz.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist