https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/ceske-drahy-zavedou-mimoradne-vlaky-z-nedelnich-carodejnic-2017-ve-zbraslavicich
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

České dráhy: České dráhy zavedou mimořádné vlaky z nedělních Čarodějnic 2017 ve Zbraslavicích

26. dubna 2017 | České dráhy
České dráhy v souvislosti s nedělní akcí v obci Zbraslavice na Kutnohorsku Čarodějnice 2017 zavedou 30. dubna mimořádné vlaky do Kutné Hory, Kolína a Zruče nad Sázavou. Odjezd vlaků je plánován v nočních hodinách po ukončení programu, jehož vyvrcholením má být po desáté hodině ohňostroj.

Už odpoledne pojede v 16:48 hod. z Kolína zvláštní vlak do Kutné Hory, který bude přímo bez nutnosti přesedání pokračovat do Zbraslavic s plánovaným příjezdem v 17:47 hod. V noci ve 22:35 hod. pak vyjedou ze Zbraslavic dva mimořádné vlaky. Jeden pojede do Zruče nad Sázavou a druhý do Kutné Hory a Kolína, kam přijede v půl dvanácté. Oba zvláštní vlaky budou mít kapacitu okolo 170 míst k sezení a nejméně stejně velkou kapacitu pro další stojící cestující.

Pro cestu doporučujeme návštěvníkům Čarodějnic 2017 využít zlevněné zpáteční nebo zpáteční skupinové jízdenky (možnost odbavit skupinu až 5 osob bez formalit u pokladny), které si zakoupí v pokladnách železničních stanic nebo ve vlaku při cestě na akci.
tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist