https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/cesti-zemedelci-se-jiz-brzy-zacnou-setkavat-s-novou-znackou-corteva-agriscience
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

bela.jaskova@accpr.cz: Čeští zemědělci se již brzy začnou setkávat s novou značkou Corteva Agriscience

20. června 2018 | bela.jaskova@accpr.cz
Autor: Běla Jašková
Americkou agrochemickou společnost DowDuPont (založenou v roce 1897), která již působí také na českém trhu, totiž čekají změny. Zemědělská divize této společnosti oznámila, že bude přeměněna v samostatnou značku Corteva Agriscience. Ta vznikne odštěpením, které vstoupí v platnost 1. června 2019. Corteva v sobě kombinuje základy ze slov „srdce“ a „příroda“.
Značka se stane globálním lídrem v produktech a službách pro zemědělství ve více než 130 zemích. Zkombinuje schopnosti výzkumu a vývoje na světové úrovni a přinese zemědělské inovace a nové slibné technologie. Firma tak v budoucnu pomůže zemědělcům pěstovat ještě lepší a odolnější plodiny ve větším množství s nižšími nároky na přírodní zdroje.
Běla Jašková tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist