https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/cmelak-zverejnil-aktualni-nabidku-programu-ekologicke-vychovy
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ČMELÁK - Společnost přátel přírody: Čmelák zveřejnil aktuální nabídku programů ekologické výchovy

24. března 2016 | ČMELÁK - Společnost přátel přírody
Autor: Michal Řepík, tel: 777749344
Orchidejová louka, mokřadní park nebo vznikající lesní divočina. To jsou některá z míst, kde se budou ekovýchovné programy v této sezóně opět odehrávat.

„Naším cílem je především učit přímo v terénu a ideálně na pozemcích našeho pozemkového spolku. Tím vzniká unikátní kombinace, kdy vlastník pozemku současně zajišťuje i ochranářský management a ekovýchovu na dané lokalitě“, vysvětluje výběr míst Michal Řepík, lektor environmentálního vzdělávání ze Čmeláka – Společnosti přátel přírody.

Jako v minulých letech budou i letos přichystané varianty programů pro účastníky od mateřské školy, přes školy základní až po střední školu. Čmelák však nezapomene ani na pedagogy, pro které chystá na 19.5. terénní botanicko – zoologický kurz v Mokřadech Jablonné. Kompletní nabídka je ke stažení na webových stránkách Čmeláka.

„Objednávky programů přijímáme průběžně, až do naplnění naší kapacity. O aktuální ceně programů, která se odvíjí od průběžně získaných grantů, informujeme předem. Některé ekovýchovné programy letos například získaly podporu z Dotačního fondu Libereckého kraje“, doplňuje Řepík.
Michal Řepík, tel: 777749344 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist