https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/cyklojizda-z-liberce-na-trojzemi-se-kona-prvni-kvetnovy-den
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Liberecký kraj: Cyklojízda z Liberce na Trojzemí se koná první květnový den

18. dubna 2019 | Liberecký kraj
Autor: Magda Podsedníková, tel: 485 226 926
Dojet na kole z Liberce na místo, kde se sbíhají hranice tří států, je cílem Cyklojízdy na Trojzemí, která se uskuteční 1. května. Na cyklojízdu není nutná registrace.

Startovní místo je v liberecké Jízdárně Pavlovice. Vyjet můžete mezi kdykoli mezi 11. a 13. hodinou. Na trase vás čekají soutěže pro děti i dospělé a drobné odměny pro účastníky. Cíl je bod Trojzemí v Hrádku nad Nisou, podél hraniční řeky Nisy.

V cíli na vás od 14. hodiny čeká bohatý kulturní program (https://regionalni-rozvoj.kraj-lbc.cz/getFile/id:902854/lastUpdateDate:2019-04-08+10:42:41/image.jpg), koncerty, táborák, ohńostroj a ochutnávka české, polské a německé kuchyně zdarma!

Pokud nebudete mít sílu či náladu na cestu zpět po vlastní ose, můžete využít vlak z Hrádku nad Nisou. Jízdní řád zde: https://regionalni-rozvoj.kraj-lbc.cz/getFile/id:903669/lastUpdateDate:2019-04-11%2011%3A19%3A10

* Setkejte se se svými německými a polskými sousedy
* Prohlédněte si úspěšné přeshraniční projekty

Přijít může kdokoliv! Naše oslavy jsou bez hranic, zdarma a pro všechny. Těšíme se na vás!
Magda Podsedníková, tel: 485 226 926 tisknout poslat  twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist