https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/daniel-pitek-laureatem-letosni-ceny-dekana-fzp
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Asociace soukromého zemědělství ČR: Daniel Pitek laureátem letošní Ceny děkana FŽP

Daniel Pitek, sedlák zodpovědně hospodařící pod horou Milešovkou, se stal letošním laureátem Ceny děkana FŽP. Ocenění za mimořádný přínos v ochraně přírody a životního prostředí udělil děkan Vladimír Bejček v rámci oslav Dne Země 25. dubna 2019. Součástí oslav byla projekce celovečerního dokumentárního filmu režiséra Jana Svatoše Archa světel a stínů doplněná doprovodnou výstavou velkoformátových fotografií. Vedení FŽP také za hojné účasti hostů odhalilo nový nápis „Fakulta životního prostředí“ na průčelí vchodu do nyní již bývalé budovy MCEVI.


Fotogalerie:
https://www.fzp.czu.cz/cs/r-7185-aktuality/daniel-pitek-laureatem-letosni-ceny-dekana-fzp.html?fbclid=IwAR0Leg3HJ27KC2peL1wGWBZ3LunHsFsBkyzUg3LTPrJGwqzoyzh0b
tisknout poslat  twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist