Monika Hrubalová "> Den otevřených dveří ČHMÚ - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/den-otevrenych-dveri-chmu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

www.chmi.cz: Den otevřených dveří ČHMÚ

15. března 2023 | www.chmi.cz
Autor: Monika Hrubalová, tel: +420773545752
Český hydrometeorologický ústav zve děti i dospělé na Den otevřených dveří, který se bude konat v sobotu 25. března
Na zajímavosti se mohou těšit nejen skalní fanoušci meteorologie, hydrologie a kvality ovzduší, ale atraktivní program připravujeme také pro rodiny s dětmi.
Hlavní téma letošního ročníku je Poznej oblaky


Centrum dění se letos v Praze přesouvá na Observatoř na Libuši.
Kromě diskusí s odborníky můžete zažít populární vypouštění meteorologického balonu, vyzkoušet si, moderování počasí, nebo zjistit, jaké bylo počasí v den vašeho narození
Vedle zajímavých hydrologických přístrojů na měření vody, meteorologické zahrádky nebo třeba stanice imisního monitoringu se můžete těšit i na armádní mobilní stanici Oblak nebo leteckou meteorologii.
Malé návštěvníky určitě zaujme kouzelná stezka počasí, nebo dílničky s přípravou oblaků a meteorologickými pokusy. Máme připravené zajímavé ceny a dárečky.
Lákavý program bude probíhat na i všech pobočkách: v Českých Budějovicích, v Plzni, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Brně a v Ostravě, nebo na většině stanic a observatoří, nebo na centrálním předpovědním pracovišti v Praze-Komořanech.
Zveme všechny na Den otevřených dveří a těšme se na vás!
Monika Hrubalová, tel: 420773545752
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist