https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/den-zeme-uklidme-okoli-liberecke-prehrady
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Nová Akropolis: Den Země - Ukliďme okolí Liberecké přehrady

20. dubna 2017 | Nová Akropolis
Autor: Ing. Leoš Flaitingr, tel: 604 284 152
Nová Akropolis a skupina aktivní ekologie GEA vás zvou na ekologickou akci, která probíhá v rámci kampaně „Ukliďme svět, ukliďme Česko!" Akceprobíhá ve spolupráci se Statutárním městem Liberec.

Nová Akropolis a skupina aktivní ekologie GEA vás zvou na ekologickou akci, která probíhá v rámci kampaně „Ukliďme svět, ukliďme Česko!" Akceprobíhá ve spolupráci se Statutárním městem Liberec.
Čas a místo setkání: Sobota, 22. dubna 2017 ve 13 h u hráze Liberecké přehrady.
Dobrovolníci z Nové Akropolis se již pátým rokem této kampaně aktivně účastní pořádáním úklidových akcí v mnoha městech ČR, kde tato nezisková organizace působí. V rámci letošního jarního cyklu jsme v Liberci opět zvolili rekreační lokalitu Liberecké přehrady, kde mnozí nalézají příležitost k aktivnímu odpočinku. Ve spolupráci s městem se pokusíme uklidit černou skládku na Králově háji.
Ing. Leoš Flaitingr, tel: 604 284 152 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist