https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/deti-zeme-si-vyhrozovat-nenechaji
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Děti Země: Děti Země si vyhrožovat nenechají

23. října 2002 | Děti Země, tel: 603 17 50 13
Anonymní e-mail, jehož autor vyhrožuje fyzickou likvidací všem, kteří hodlají vystupovat proti Enduru a motocyklovým závodům vůbec, nedávno obdržely Děti Země. Ty se ovšem vydírat nenechají - podaly trestní oznámení na neznámého pachatele.

Před nedávnou dobou obdržely Děti Země na svou hlavní e-mailovou adresu deti.zeme@ecn.cz z pochopitelných důvodů nepodepsaný e-mail, jehož autor údajně hovoří za svůj motocyklový klub a v souvislosti s kampaní Dětí Země zabývající se motocyklovou Šestidenní vyhrožuje násilím všem, kteří by se ještě někdy chtěli postavit do cesty motocyklovým závodům. Celá zpráva je velmi nízké úrovně a je protkaná urážkami a výhrůžkami, např.: „jelikoz se nam furt serete do naseho konicku - enduro zacneme se my srat do vas a to nejen psani dopisu to poznate a hlavne Jasova ta to asi nerozchodi...kazdy si s radosti bouchne do ty cubky Jasovy alespon si priste velmi rozmisli do ceho ma strkat nos...jestli chcete boj mate ho mit“. Celá zpráva končí velice závažnou hrozbou „jeste jednou vas mymy slovy nas klub varuje neserte se nam do endura nebo koncite a to doslova.“

Aktivisté Dětí Země nehodlají ustupovat vyděračům - na neznámého pisatele podali trestní oznámení a z obav před naplněním výše uvedených výhrůžek určitě nebudou přistupovat na kompromisy vynucené tímto způsobem.
, tel: 603 17 50 13
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist