https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/do-evropske-komise-navrhujeme-danusi-nerudovou-a-jozefa-sikelu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

STAN: Do Evropské komise navrhujeme Danuši Nerudovou a Jozefa Síkelu

17. června 2024 | STAN
Hnutí Starostové a nezávislí předloží vládě dvě jména jako nominaci na pozici eurokomisaře či eurokomisařky za Českou republiku.

Nominanty, které schválil Celostátní výbor hnutí, jsou europoslankyně profesorka Danuše Nerudová a ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela.
Starostové a nezávislí tak vycházejí vstříc poptávce ze strany Evropské komise po tom, aby členské země nominovaly dvojici, muže a ženu. Věříme, že nominací dvou silných kandidátů děláme maximum pro to, aby ČR pro svého reprezentanta vyjednala zajímavé portfolio.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist