https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/do-rijnovych-voleb-do-poslanecke-snemovny-jdeme-spolecne-s-hnutim-starostove-a-nezavisli
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Česká pirátská strana Královéhradecký kraj: Do říjnových voleb do poslanecké sněmovny jdeme společně s hnutím Starostové a nezávislí

Pirátským lídrem v našem kraji je Martin Jiránek, lídrem Starostů je Josef Cogan.

Martin Jiránek, současný pirátský poslanec, se dlouhodobě věnuje proměnám českého hospodářství z levné ekonomiky na ekonomiku s vyšší přidanou hodnotou, podpoře začínajících podnikatelů a rozvíjejících se startupů.

Lídrem Starostů a tedy na druhém místě kandidátky je Josef Cogan, současný starosta Nové Paky a občanským povoláním advokát, který se v komunální politice pohybuje už od roku 2002.

Piráti chtějí společně se Starosty nabídnout férový a moderní stát, který stojí na ekonomice s přidanou hodnotou a již nebude montovnou, nýbrž mozkovnou.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist