https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/do-setkani-pratel-prirody-na-trojmezi-zbyva-uz-jen-par-dni
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Přátelé přírody z. s.: Do Setkání Přátel přírody na Trojmezí zbývá už jen pár dní

10. října 2016 | Přátelé přírody z. s.
Autor: Hynek Pečinka, tel: 602431149
Už na konci tohoto týdne se uskuteční pátý ročník celostátního srazu členů a příznivců spolku Přátelé přírody z. s. Do Jablonce nad Nisou se na prodloužený víkend od 13. do 16. října sjedou Přátelé přírody ze všech skupin, co v Česku spolek má. K tomu se přidají místní hostitelé a také jejich partneři, Naturfreunde Löbau z druhé strany společné česko-saské hranice.

Akce Setkání Přátel přírody na Trojmezí, kterou významně finančně podpořil Česko-německý fond budoucnosti, má ukázat nejrůznější podoby spolupráce veřejně prospěšných iniciativ, a to v rovině mezigenerační, vnitrostátní i mezinárodní.

Účastníkům spojeným podobným náhledem na svět nabídne poznávací výlety na české i německé straně Jizerských hor, workshopy s výměnou zkušeností z přeshraniční spolupráce Přátel přírody, kulturní aktivity i prostor pro setkávání, získávání nových kontaktů i impulzů pro další činnost. V rámci Setkání Přátel přírody proběhne i zasedání valné hromady spolku.

Proč se koná letošní Setkání Přátel přírody právě v Jablonci nad Nisou? Jednak zde sídlí největší organizace českých Přátel přírody o více než 300 členech, jednak tato organizace slaví v letošním roce čtvrtstoletí od svého založení a také město Jablonec slaví 150. výročí. A to vše si zaslouží oslavit a zažít.

Co přesně účastníky Setkání čeká? Podrobný program je na https://goo.gl/NkzSE3
Hynek Pečinka, tel: 602431149 tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist