https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/dodavatel-fotovoltaickych-elektraren-solidsun-a-gepard-finance-navazali-spolupraci
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

skupina SolidSun: Dodavatel fotovoltaických elektráren SolidSun a GEPARD FINANCE navázali spolupráci

12. září 2023 | skupina SolidSun
Fotovoltaické elektrárny se lidem vyplatí, řada z nich si je ale nemůže pořídit kvůli nedostatku vlastních finančních prostředků. Skupina SolidSun proto navazuje další spolupráci s finančním sektorem, tentokrát se společností GEPARD FINANCE, aby svým zákazníkům usnadnila řešení tohoto problému.

Zájem o udržitelné zdroje energie přetrvává i po rekordním roce 2022, ve kterém například skupina SolidSun nainstalovala celkem 3 595 fotovoltaických elektráren. Lidé totiž i po stabilizaci cen uvažují o energeticky úspornějším bydlení, které je zároveň šetrnější k životnímu prostředí. Vedle řady výhod těchto řešení ale stojí překážka v podobě peněžní náročnosti, která se k budování vlastní solární elektrárny pojí. Proto jistě mnoho zájemců o zelenou energii uvítá spolupráci skupiny SolidSun s firmou GEPARD FINANCE, která jim obstarání financí usnadní.

„Navázání nové spolupráce s GEPARD FINANCE je logickým vyústěním naší dosavadní kooperace s finančním sektorem. Těší nás, že jsme i v oblasti finančního poradenství našli silného a spolehlivého partnera, který dokáže komplexně obsloužit naše spektrum klientů,“ říká Adam Navrátil, člen představenstva skupiny SolidSun.

„Na spolupráci se skupinou SolidSun oceňujeme především stabilitu této společnosti, založené v roce 2013, a její inovativní a prozákaznický přístup, který se naplno projevuje v jejích úspěších na trhu,“ doplňuje Ing. Jiří Pathy, generální ředitel GEPARD FINANCE, a.s.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist