Lucie Macháčková "> Dokument připomene revitalizaci centra, následovat bude anketa o názvu - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/dokument-pripomene-revitalizaci-centra-nasledovat-bude-anketa-o-nazvu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Město Kopřivnice: Dokument připomene revitalizaci centra, následovat bude anketa o názvu

16. února 2024 | Město Kopřivnice
Autor: Lucie Macháčková, tel: 556 879 439, 733 145 668
Dnes bude mít premiéru druhý díl dokumentu o revitalizaci kopřivnického centra. Diváci Kabelové televize Kopřivnice jej budou moci sledovat během následujícího týdne v časech Magazínu KTK, poté bude dokument z dílny Miroslava Hofmanna dostupný i na webu města.

Nový snímek navazuje na první díl zveřejněný vloni v září, jenž se zabýval zejména přípravami projektu a počáteční etapou stavebních prací. Druhý díl zachycuje samotný průběh revitalizace, která kompletně změnila tvář našeho města. Dokument obsahuje unikátní záběry pořízené přímo v terénu i pomocí časosběrných kamer umístěných na radnici a kulturním domě. Součástí je rovněž zajímavý rozhovor s Jiřím Štěpánem, vedoucím odboru rozvoje města, který měl projekt na starost. „Načasování premiéry snímku vyšlo skvěle, protože v následujících dnech bude téma centra města velmi aktuální. Chystáme se totiž spustit anketu, jejímž cílem bude najít pro nové centrum vhodné pojmenování. Bližší informace zveřejníme v průběhu jarních prázdnin,“ uvedla Lucie Macháčková z oddělení vnějších vztahů.

První díl dokumentu najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=DuqngvjbYP4
Lucie Macháčková, tel: 556 879 439, 733 145 668
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist