https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/dve-clenske-organizace-toulcova-dvora-ziskaly-certifikat-evvo
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Toulcův dvůr, z.s.: Dvě členské organizace Toulcova dvora získaly certifikát EVVO

23. května 2016 | Toulcův dvůr, z.s.
Autor: Zuzana Hanušová, tel: +420 773 031 325
„Cílem této certifikace je podpořit organizace působící v oblasti environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty v růstu kvality jejich služeb. Proto jsme nesmírně rádi, že naše práce byla tímto certifikátem odměněna,“ sděluje Mgr. Martina Chvátalová, ředitelka Botič o.p.s.

Kritéria certifikace pojmenovávají principy a předpoklady pro realizaci vysoce kvalitního EVVO a fungují jako vodítko pro rozvoj organizací a jejich činnosti. Certifikát získají pouze ty organizace, které splňují stanovená kritéria svědčící o vysoké úrovni kvality jejich činnosti.

„Certifikát je udělován certifikační radou na základě posouzení dokumentů a celodenní návštěvy organizace dvojicí proškolených auditorů. Není rozhodně zadarmo, proto si jej velmi vážíme, dodává Ing. Marie Dvořáčková, předsedkyně sdružení SRAZ, druhé organizace, jež tento certifikát získala.
Zuzana Hanušová, tel: 420 773 031 325 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist