https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/ekojarmark-a-den-deti-v-olomouci
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ELEKTROWIN a.s.: Ekojarmark a Den Dětí v Olomouci

29. dubna 2016 | ELEKTROWIN a.s.
Autor: Eliška Paulová, tel: 606028817
Hravou formou jako jsou kvízy, křížovky a soutěže především pro děti, chce ELEKTROWIN, zabývající se zpětným odběrem elektrospotřebičů, podat co nejvíce užitečných informací jak správně zacházet s vysloužilými elektrospotřebiči a kam s nimi ve chvíli, kdy doslouží. Těmi jsou například žehlička, elektrický holicí strojek, rychlovarná konvice a mnoho jiných.
Příležitost, jak se dozvědět něco užitečného budou mít všichni již tuto neděli, když na 1. máje dorazí mezi 9 a 17 hodinou na Horní náměstí v Olomouci. Vrcholem ekologických dnů v Olomouci je již tradiční Ekojarmark, kde najdete také stánek ELEKTROWINu.
Letos, stejně jako v minulých letech, se ti, kteří odevzdají vysloužilý elektrospotřebič u stánku společnosti ELEKTROWIN , dočkají odměny za svůj správný přístup k recyklaci.
ELEKTROWIN a.s. je největším kolektivním systémem zaměřeným na zpětný odběr vysloužilých elektrospotřebičů v České republice. Společnost zajišťuje sběr, zpracování, využití a likvidaci nefunkčních elektrozařízení a elektroodpadu. Od svého založení v roce 2005 již zrecyklovala více než 15 000 000 vyřazených elektrospotřebičů o celkové hmotnosti 245 000 tun. Zaměřuje se na chladicí zařízení, velké a malé elektrospotřebiče, elektrické a elektronické nástroje. Společnost je nezisková, jejími akcionáři jsou přední výrobci velkých a malých domácích spotřebičů. Sběrnou síť tvoří více než 13 000 sběrných míst po celé České republice. Více informací naleznete na www.elektrowin.cz.
Eliška Paulová, tel: 606028817 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist