https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/ekologicka-akce-v-pardubicich
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Nová Akropolis: Ekologická akce v Pardubicích

10. října 2016 | Nová Akropolis
Autor: Hana Moudrá, tel: 774 554 422
Nová Akropolis a skupina pro aktivní ekologii GEA vás zvou na ekologickou akci, která probíhá v rámci kampaně „Ukliďme svět, ukliďme Česko!“. Skupiny dobrovolníků na celém světě organizují úklid svého okolí, parků, cest, břehů řek a potoků, chráněných území, likvidaci černých skládek… Akce probíhá ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody. Akci asi opět podpoří: SLUŽBY MĚSTA PARDUBIC a.s., SMP - ODPADY a.s., Městský obvod Pardubice I, Turistické informační centrum Pardubice a Pardubický svět.
Čas a místo setkání: Pátek, 14. října od 15 h u mostu Kapitána Bartoše, Pardubice (GPS: 50.039162, 15.753092).


Dobrovolníci z Nové Akropolis se již pátým rokem aktivně účastní pořádáním úklidových akcí v mnoha městech ČR, kde tato nezisková organizace působí. V rámci letošního podzimního cyklu úklidu v Pardubicích padla volba opět na kousek břehu Labe mezi mostem Kapitána Bartoše a Nádražní ulicí.

Věříme, že tato pozvánka bude zajímavou výzvou pro jednotlivce i celé rodiny, kterým není lhostejné okolí, v němž společně žijeme.

Hana Moudrá, tel: 774 554 422 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist