https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/ekostan-hnuti-brontosaurus-prispeje-malymi-radostmi-na-pestroveceru
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Hnutí Brontosaurus: Ekostan Hnutí Brontosaurus přispěje malými radostmi na Pestrovečeru

25. února 2011 | Hnutí Brontosaurus
Autor: Dalimil Toman, tel: 544 215 585
Již sedmý ročník netradičního benefičního festivalu Pestrovečer chce návštěvníkům představit různorodé malé radosti – větší i menší užitečné projekty v jihomoravském regionu. Tímto heslem se řídí i Ekostan Hnutí Brontosaurus, který poskytuje informace nejen z oblasti ochrany životního prostředí, ale také poskytuje rady na téma dobrovolnictví a akce pro přírodu nebo památky.

Předjarní Pestrovečer se koná v obci Mikulčice na Hodonínsku ve dnech 25.-26. února 2011. Letošní ročník si klade za cíl nabídnout především mladým posluchačům z regionu netradiční a méně dostupnou hudební produkci. Důležité je však provázání této nabídky se zajímavými osvětovými aktivitami (ekologická témata, témata lidských práv), aktivním zapojením a prezentací mladých umělců z regionu (workshopy, výstavy, atd.). Výtěžek akce poslouží k dobročinným aktivitám – například na výsadbu zeleně.

Součástí festivalu je i ekoporadna na cestách – Ekostan Hnutí Brontosaurus, která pro návštěvníky má připraveny spravedlivě vyrobené čokolády Fair trade, ekokvízy o domácí ekologii nebo informace o tzv. zelených festivalech v ČR.

Ekostan Hnutí Brontosaurus se koná za podpory EVVO JMK.
Dalimil Toman, tel: 544 215 585 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist