https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/elektrovandr-letos-podruhe-prijede-do-usteckeho-kraje
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ELEKTROWIN a.s.: Elektrovandr letos podruhé přijede do Ústeckého kraje

30. září 2016 | ELEKTROWIN a.s.
Autor: Eliška Paulová, tel: 606781092
Kolektivní systém ELEKTROWIN pro sběr a recyklaci vysloužilých spotřebičů ve spolupráci s Ústeckým krajem chce jeho prostřednictvím upozornit na rostoucí význam tohoto zdroje surovin.
K prvním místům, kde se Elektrovandr zastaví, budou Trmice. Poté jeho trasa povede do Krásného Března a posledním zastavením bude Velké Březno.
Elektrovandr přiveze Recyklostroj a s ním program pro děti i dospělé, který bude uvádět Václav Upír Krejčí. Kdo s sebou vezme vysloužilý elektrospotřebič, na místě zjistí, jaké suroviny z něj lze recyklací získat. Ty pak Recyklostroj vymění za dárek.

Místo konání
Trmice 8:30 hodin
Krásné Březno 11:00 hodin
Velké Březno 14:00 hodin
Eliška Paulová, tel: 606781092 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist