https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/elektrovandr-prijede-do-karlovarskeho-kraje
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ELEKTROWIN a.s.: Elektrovandr přijede do Karlovarského kraje

22. září 2016 | ELEKTROWIN a.s.
Autor: Eliška Paulová, tel: 606028817
Po vsích a městečkách Karlovarského kraje vyrazí v příštím týdnu ekologický projekt Elektrovandr. Kolektivní systém ELEKTROWIN pro sběr a recyklaci vysloužilých spotřebičů ve spolupráci s Karlovarským krajem chce jeho prostřednictvím upozornit na rostoucí význam tohoto zdroje surovin.
Elektrovandr navštíví vždy tři místa v jediném dni. K prvním budou patřit v pondělí 26. 9. Stráž nad Ohří, Ostrov a Kyselka. V úterý 27. 9. Kraslice, Rotavu a Jindřichovice. Ve čtvrtek 29. 9. Františkovy Lázně, Skalnou a Hazlov. A v pátek 30. 9. se podívá do Velké Hleďsebe, Drmoul a Tří Seker. Elektrovandr přiveze Recyklostroj a s ním program pro děti i dospělé, který bude uvádět Václav Upír Krejčí. Kdo s sebou vezme vysloužilý elektrospotřebič, na místě zjistí, jaké suroviny z něj lze recyklací získat. Ty pak Recyklostroj vymění za dárek.
„Jedná se o zcela nový projekt, který pokusí získat zájem žáků i jejich rodičů o problematiku recyklace vysloužilého elektra,“ říká Jan Marxt ze zákaznického oddělení společnosti ELEKTROWIN a.s.
Termíny a místa konání akcí v jednotlivých dnech:
Pondělí 26. 9. termín konání
Stráž nad Ohří 8:30 hod
Ostrov 10:00 hod
Kyselka 14:00 hod

Úterý 27. 9. termín konání
Kraslice 8:30 hod
Rotava 11:00 hod
Jindřichovice 14:00 hod

Čtvrtek 29. 9. termín konání
Františkovy Lázně 8:30 hod
Skalná 11:00 hod
Hazlov 14:00 hod

Pátek 30. 9. termín konání
Velká Hleďsebe 8:30 hod
Drmoul 11:00 hod
Tři Sekery 14:00 hod
Eliška Paulová, tel: 606028817 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist