Ivana Hudcová "> Fakulta strojní ČVUT v Praze zve na Dny otevřených dveří - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/fakulta-strojni-cvut-v-praze-zve-na-dny-otevrenych-dveri
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ČVUT: Fakulta strojní ČVUT v Praze zve na Dny otevřených dveří

24. ledna 2018 | ČVUT
Autor: Ivana Hudcová, tel: 602 272 975
Zájemce o studium na Fakultě strojní ČVUT v Praze i rodiče potenciálních studentů zveme na Dny otevřených dveří ve středu 31. ledna 2018 do hlavní budovy FS v Dejvicích a ve čtvrtek 1. února do budovy FS na Karlově náměstí. Přijďte si vybrat studium, při kterém můžete spolupracovat na špičkových projektech v průmyslových podnicích v ČR počínaje leteckými motory, přes autonomní auta až třeba po konstrukce umělých částí lidského těla. Studujte s jistotou, že jako absolvent nikdy nebudete mít nouzi o dobře placenou práci.

V České republice nastává přechod od montoven k podnikům s vývojovými centry. „Studenti však nyní vždy hledají jen podniky, které mají vlastní vývoj. My jim přitom nabízíme uplatnění v řadě firem, které tento trend nastoupily, jako GE nebo OHB, nebo v podnicích, které v ČR mají jen vývojová centra jako Porsche, BMW, Eaton, Ricardo,“ říká k tomu děkan fakulty prof. Ing. Michael Valášek, DrSc.

Co konkrétně tedy zájemce čeká během Dnů otevřených dveří?

31. ledna 2018 v budově FS v Dejvicích, Technická 4, Praha 6 (metro A, stanice Dejvická) od 9.00 a od 11.00 hodin v posluchárně D2-256 přivítá účastníky děkan prof. Ing. Michael Valášek, DrSc. Následovat bude přednáška proděkana pro pedagogickou činnost doc. Ing. Jana Řezníčka, CSc. Program zakončí prohlídka několika pracovišť a laboratoří. Půjde o Ústav strojírenské technologie; Ústav technologie obrábění, projektování a metrologie; Ústav mechaniky, biomechaniky a mechatroniky; Ústav mechaniky tekutin a termodynamiky; Ústav procesní a zpracovatelské techniky; Ústav techniky prostředí; Ústav přístrojové a řídicí techniky a Ústav energetiky. Ve vestibulu fakulty předvede tým studentské formule CTU CartTech své stroje a zodpoví případné otázky.

1. února 2018 v budově Fakulty strojní na Karlově náměstí 13, Praha 2 (metro B, stanice Karlovo náměstí) začne DOD v 9.00 hodin v posluchárně A-214 přednáškou proděkana doc. Ing. Jana Řezníčka, CSc. Dále bude možné si prohlédnout Ústav letadlové techniky, Ústav materiálového inženýrství a Ústav řízení a ekonomiky podniku.
Ivana Hudcová, tel: 602 272 975
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist