https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/greenfest-liberec
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

KPT, z.s.: Greenfest Liberec

15. května 2017 | KPT, z.s.
Autor: Anežka Horynová, tel: 721383618
3. června proběhne v Liberci již 5. ročník ekofestivalu Greenfest 2017. Na celodenním programu jsou zajímavé přednášky, praktické workshopy, doprovodný program pro děti i dospělé. Nebudou chybět hudební vystoupení a bohaté možnosti občerstvení a stánků. Vše samozřejmě v duchu ekologie, přírody, permakultury, soběstačnosti, osobního rozvoje, zdravého stravování a přírodního stavitelství. Letos se konkrétněji zaměříme na téma ZDRAVÁ RODINA a celý festival proběhne v duchu BEZOBALOVOSTI.

Účastníci ekofestivalu se mohou těšit na vzdělávací program jak teoretický - přednášky o permakultuře (jak pěstovat ve městě a jak vytvořit ze zahrady místo pro všechny), o domácnosti bez odpadu (vystoupí zde ředitel iniciativy Bezobalu.org Petr Hanzel) a také třeba o tom jak se žije v přírodním domě. Praktické workshopy budou zase zaměřené více na rozvíjení dovedností v dané oblasti - např. výroba domácích ekočističů bez obalu, jak na byliny v každodenní praxi a jak z nich vyrobit divoké smoothie nabité energií a živinami nebo třeba i jak na nošení dětí v šátcích (proběhne teoretická přednáška i praktický workshop).
Pro děti jsou zase připraveny co nejrůznorodější aktivity - od dětské jógy přes čtení pohádek a divadlo až po velkou festivalovou hru u řemeslných stánků a vzdělávací dílničky. Vše bude samozřejmě doplněno hudebním programem, bohatou nabídkou ekostánků a vše proběhne v duchu BEZOBALOVOSTI - za přinesené vlastní nádobí a tašky dostanou účastníci slevu na stáncích.
Důležité informace:
Ekofestival proběhne mezi 10 a 18 hod a každou hodinu zde bude možnost výběru z různorodého programu (přednášky/workshopy/hudební program/program pro děti/stánky).
Celodenní vstupné: 150 Kč, ZTP a senioři 100 Kč, děti do 15 let zdarma. V ceně vstupenky jsou všechny přednášky, workshopy i doprovodný program.
Akce proběhne za každého počasí.
Více informací najdete v události na Facebooku https://www.facebook.com/events/1713584798956041 a kompletní program pak na webu http://greenfest.cz/program
Anežka Horynová, tel: 721383618 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist