https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/greenpeace-vyprostuje-lidi-ohrozene-povodni
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Greenpeace: Greenpeace vyprošťuje lidi ohrožené povodní

11. července 1997 | Greenpeace
Již třetí den pomáhají aktivisté Greenpeace likvidovat následky povodní na Moravě. Dva dny strávili v krizovém štábu v Olomouci, kde organizovali evidenci evakuovaných osob. Poté, co se tamní situace stabilizovala, přesunuli se na jižní Moravu. Předjeli záplavovou vlnu a nabídli pomoc Místnímu úřadu ve Starém Městě u Uherského Hradiště. V noci ze včerejška na dnešek aktivisté Greenpeace ve spolupráci s místními hasiči vyprostili už 5 lidí. V těchto chvílích dále pomáhají při evakuaci lidí z domů ohrožených záplavou.

Hana Pernicová
ředitelka Greenpeace ČR

Další informace:
kancelář Greenpeace
tel: 02/24 23 25 09
Václav Vašků
mobil: 0603/443 140

Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist